recenze

Poctiva-auta
5.0
Na základě 49 recenzí
powered by Facebook
Lukáš Hamák
Lukáš Hamák
18:02 21 May 26
recommends
Super jednání. Z auta jsem nadšený👍
Slava Tyl
Slava Tyl
19:48 12 May 26
recommends
Vše proběhlo dle předchozí domluvy, oceňuji pomoc s výběrem i následnou komunikaci během koupě vozu.
Byl jsem před odsouhlasením koupě upozorněn na různé „vady na kráse“, které byly při fyzické kontrole zjištěny.
Výsledkem je auto krásné zvenku i zevnitř, zatím velká spokojenost a věřím, že bude spolehlivě sloužit podobně jako to předchozí.
Renata Gabrhelíková
Renata Gabrhelíková
17:13 24 Apr 26
recommends
Dnes nám předal pan Blahouš krásnou Mazdu 3. Nemuseli jsme se o nic starat, auto bylo připraveno na klíč, sedli jsme a odjeli. Po velmi špatné zkušenosti s českým bazarem, byla tohle super zkušenost. Velmi doporučujeme. Pohodová komunikace, rychlost v jednání a perfektní servis. Děkujeme! Renata G.
recommends
Na poctiva-auta.cz jsem se obrátila s nelehkým úkolem. O svém novém 🚗 na vození dcer do blízkých škol a na kroužky jsem měla nějakou představu, ale vlastně nic konkrétního 😎. S panem Blahoušem jsme vše domluvili po telefonu a poslal mi pár tipů s inzeráty. Po pár dnech jsem přesně věděla co chci a co je láska na 1. pohled. I barvu jsem si mohla vybrat 😊. Trochu to sice přesáhlo původně zamýšlený rozpočet, ale ničeho nelituji. Sama bych si nevybrala tak dobře. Mám krásné auto s luxusní výbavou, které je jako nové a se kterým je i ranní cesta do školy požitkem. Při předání vše krásně nachystáno, auto na převozkách, dokumenty v přehledné složce s vytištěnou servisní historií. Všem mohu jen doporučit, pokud chcete kvalitní a spolehlivé auto “na míru”.
Děkuji🍀
Jakub Melky
Jakub Melky
08:29 13 Feb 26
recommends
Opravdu kvalitní služby, profesionální přístup a především jméno, které přesně vystihuje realitu – POCTIVÁ AUTA.

Pan Blahouš odvádí skvělou práci. Auto prověřuje tak důkladně, jak by si ho prověřil jen málokdo. Upozorní na jakýkoliv nedostatek, byť i ten nejmenší, a vše vám řekne na rovinu, bez zbytečných řečí a přikrášlování. Přesně tak, jak by to při koupi ojetiny mělo být.

Při předání vozu jsem měl hotovou dovozovou technickou a všechny dokumenty přehledně připravené v deskách. Přihlášení na úřadě pro mě bylo díky tomu naprosto jednoduché – jediné, co jsem vyplňoval, byla samotná žádost. Díky precizní přípravě proběhlo vše na počkání.

Auto při předání vypadalo jako nové. Dokonale umyté, vyčištěné a připravené – člověk by ani nepoznal, že už s ním někdo jezdil.

Kdo chce poctivé auto a nechce při koupi riskovat, tomu můžu služby POCTIVÁ AUTA s klidným svědomím doporučit. 💪🚗

Až budu řešit další auto, už teď vím, za kým půjdu a kdyby šlo dát 10 hvězdiček, tak to udělám. 😊
Peter Polehna
Peter Polehna
17:46 06 Jan 26
recommends
Ze začátku jsem měl po jiných zkušenostech obavy jestli vše bude dle domluvy ale byl jsem nakonec mile překvapen a přesvědčen že to byla dobrá volba. S výběrem auta jsem spokojen a také domluva a jednání bylo nad očekávání. Mohu doporučit komukoliv kdo chce něco slušného z Německa. Díky za vaše služby 🙂
Eva Lažanová
Eva Lažanová
10:58 21 Dec 25
recommends
Chcete auto z Německa , hledáte a nevíte sami jak na to ?Obraťte se na pana Blahouše.Je čestný,poctivý a co slíbi to dodrži.Naše zkušenosti s ním ,jsou jen ty nejlepši. ( Jeep Compass ).
Max Maxián
Max Maxián
13:27 13 Oct 25
recommends
Perfektní. Skvělé. Profesionální. Moc doporučuji
Lukáš Bogami Jílek
Lukáš Bogami Jílek
13:19 24 Sep 25
recommends
Při hledání nového rodinného vozu padla volba na p.Blahouše. Možná to měl se mnou složitější, šel jsem za ním s jasnou představou co chci! A jak to dopadlo? Přesně našel co jsem si přál! 👍 Očekávání bylo velké, vše splnil, jak bylo domluveno. Jeho služby mohu jen doporučit! 1*
Petr Lupac
Petr Lupac
11:24 24 Jul 25
recommends
Pokud já nebo někdo v mém okolí shání slušnou ojetinu, pan Blahouš je první volba – má svůj business postavený jen na kvalitě, dobré pověsti a důvěře, což je v českých podmínkách obchodu s ojetinami zásadní věc. Super vstřícná a příjemná komunikace, zajistí komplet služby od vyhledání auta přes případný nutný servis, přepis, pojištění. Máme od něj z Německa druhé auto a obě byly ve srovnání s českým trhem ojetin bezkonkurenční. Díky a ozvem se zase!
Vaclav Mikláš
Vaclav Mikláš
19:23 20 May 25
recommends
Perfektní zkušenost! Pan Blahouš je naprosto profesionální a zároveň velmi lidský prodejce. Od začátku skvělá komunikace, vstřícný přístup, ochota poradit a vše trpělivě vysvětlit. Takto si představuji ideální obchod – s důvěrou a respektem na obou stranách. Děkuji a vřele doporučuji 🙂
Jiří Zelinka
Jiří Zelinka
03:14 22 Mar 25
recommends
Na p. Blahouše jsem získal kontakt od známého,který má od něho již dvě vozidla a doporučil mě ho.Měl jsem určitou představu,jaké vozidlo chci,ale trochu jsem váhal s výběrem.Pan Blahouš měl se mnou velkou trpělivost a postupně jsme vytipovali to správné auto,s kterým jsem nyní moc spokojen.S p.Blahoušem je radost spolupracovat,autům opravdu rozumí,v klidu poradí,nikam vás netlačí a navrhne,co by bylo dle vašich požadavků nejlepší.Na druhou stranu má správný tah na bránu,auto max. prověří,funguje to tak,že máte pocit,jako by si auto kupoval sám pro sebe.Jeho prioritou je spokojený zákazník,jeho jednání je férové a navíc je to skvělý chlap.Bylo mi potěšením ho poznat a můžu ho jen a jen doporučit.Ještě jednou p. Blahouš moc děkuji a ať se vám daří.
Venni Jarý
Venni Jarý
19:54 09 Jan 25
recommends
Poctivá auta už jsem nějaký ten rok kolem sebe registroval. Ale až minulý rok jsem zavolal panu Blahoušovi a do měsíce bylo auto doma. Poctivé jednání a profi přístup pana Blahouše je jedním slovem paráda.Vše bez starostí a prostě lidské. Díky
Ondřej Uhlíř
Ondřej Uhlíř
13:32 03 Jan 25
recommends
Naprostá spokojenost! Pan Blahouš je prostě týpek na správném místě. Ve všech ohledech profesionál.Auto nám dělá radost a tímto bych chtěl ještě jednou moc poděkovat. Až budu za pár let shánět další auto, vím na koho se obrátit. Můžu jen doporučit 🙂🤝
Vašek Valeš
Vašek Valeš
19:06 17 Dec 24
recommends
Za mě naprostá spokojenost, člověk, který ví co dělá a dělá to skvěle. Auto vybíral takové aby se mu i jemu líbilo, jako kdyby bylo pro něho, naprostý profesional, ví na co se má zaměřit, jak vše prověřit. Veškerá telefonická komunikace na jedničku,auto parádní, takže p. Blahouš to fakt umí. Mohu jedině doporučit 🙂.
Pavel Andrlik
Pavel Andrlik
14:52 04 Oct 24
recommends
Za mě naprostá spokojenost, člověk, který ví co dělá a dělá to skvěle. Veškerá telefonická komunikace na jedničku,auto parádní, takže p. Blahouš to fakt umí. Mohu jedině doporučit 🙂.
Michaela Jílková
Michaela Jílková
09:28 09 Sep 24
recommends
Za mě naprostá spokojenost!👍🏻 Pan Adam je výborný člověk, rozhodně ví co dělá, rozumí tomu a navíc je moc ochotný a milý. Vysvětlil mi naprosto jednoduše a srozumitelně jaké auto s mým rozpočtem bude lepší volba a proč i s ohledem na pozdější údržbu a servis, rozhodně je zřejmé, že mu nejde jen o výdělek, ale aby pomohl najít zákazníkovi to nejlepší auto po všech stránkách. Chtěla jsem trojkovou oktávku v RSu a šedá barva byla už jen takový vzdálený sen, ale pan Adam to dokázal, a tak mám doma to nejkrásnější auto a jsem spokojená jako blecha 🙂
Co se týče servisu a dokumentace k autu, nemohla jsem dostat víc 👍🏻
Kdybych si někdy chtěla koupit zase auto, obrátím se znova na pana Blahouše, má to skvěle vymyšlené a dělá to fakt poctivě! 10 z 10! 👍🏻🩶😊
Míša Černá
Míša Černá
19:53 18 Aug 24
recommends
Poctivá-auta můžeme jedině doporučit. S panem Blahoušem je skvělá domluva, snaží se vybrat auto na míru podle zadaných požadavků. Komunikuje rychle, zařídí veškerý potřebný servis a kontrolu vozu. Není problém se na něj obrátit s jakýmkoli dotazem, vše ochotně zodpoví a poradí.
Hana Babková
Hana Babková
08:50 01 Aug 24
recommends
Auto ze zahraničí jedině od p. Blahouše. Se vším poradí, je pečlivý, snaží se auto sehnat v co nejkratší době.
Cena, kvalita, komunikace = maximální spokojenost!
Michal Hupka
Michal Hupka
20:15 28 Jul 24
recommends
Před třemi lety jsem kupoval auto pro partnerku a ačkoli jsem se Adamovi lehce ozval, věřil jsem, že to zvládnu sám a lépe. Velká chyba 🙂 Auto šlo před dvěma měsíci do šrotu.
Takže poučen z předchozích nezdarů jsem to nechal komplet na Adamovi. Nechal jsem si poradit s výběrem. Všechny papíry, kontroly, nutné servisy zařídil a partnerce jen s úsměvem předal klíče. Od té doby partnerka s úsměvem řídí a já s úsměvem sleduji její štěstí 🙂
Z toho vyplývá, že Adam mimo skvělé práce, rozdává i úsměvy! 🙂
Ricky Vogel
Ricky Vogel
21:23 17 Mar 24
recommends
Děkujeme panu Blahoušovi za skvělý, rychlý a velice profesionální přístup! S vozem, který jsme si vybrali a pan Blahouš do puntíku prověřil, jsme nadmíru spokojení. Již s 2. vozem. Děkujeme za skvělé odvedenou práci!
Markéta Stoppaniová
Markéta Stoppaniová
15:31 10 Mar 24
recommends
Moc děkujeme za vw passata v highlinu.Jste opravdu super,vse na jednicku komunikace domluva kvalita a to.kafe 👍👍.Takze jiné auto než od Vás už nekoupíme.Jse ráda ze jsne Vás poznali.zdravime z Ostravy
Libor Kukula
Libor Kukula
15:11 05 Mar 24
recommends
Perfektní přístup a komunikace. Pan Blahouš našel auto, které vypadá a je ve stavu jak nové. Do toho odpovídal trpělivě na každý dotaz a domluvil veškerý nutný servis. A to celé ještě dělal tak, abych měl vybrané auto v rukách co nejrychleji. Opravdu můžu každému jen doporučit.
Eva Svrchokrylová
Eva Svrchokrylová
17:09 17 Jun 23
recommends
Doporučuji všem Poctivá auta👍Nechtěla jsem trávit čas hledáním na internetu a všemi ostatními následnými procesy, které patří k výběru a koupi auta. Panu Adamovi jsem řekla svou představu a vše nechala na něm. Auto našel, zkontroloval, přivezl, připravil k provozu a já už jen jezdím 😉 Komunikace a jeho služby jsou profesionální. Děkuji za vše a pokud budu v budoucnu hledat jiné auto tak určitě vím, na koho se obrátím.
Linda Finsterlová
Linda Finsterlová
19:01 10 Feb 23
recommends
S čistým svědomím po půlročním užívání dovezeného vozidla vřele doporučuji pana Blahuše ke koupi nového vozu… nechtělo se mi věřit, že i v dnešní době existuje podnikatel, který myslí především na vás – zákazníka – více, než na své osobní zisky. Auto užívám bez jakéhokoliv problému díky jeho pečlivému výběru. Nejen že byl po celou dobu velmi lidský při komunikaci, ale také mi vždy obratem zodpověděl každý můj dotaz. Chvíli trvalo, než jsme našli ten pravý kousek, ale to čekání stálo za to. Je to člověk se srdcem na správném místě a proto patří ve své profesi mezi ty nejlepší!! Takže se neváhejte na jeho služby obrátit 🤗. Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků!
Samuel Dvořák
Samuel Dvořák
16:31 31 Jan 23
recommends
S dovozem jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo v pořádku a auto bylo ve vynikajícím stavu. Doporučuji
Jana Švecová
Jana Švecová
19:12 26 Aug 22
recommends
Perfektní jednání, solidní. Úžasný pečlivý přístup. I když už byli na místě v autobazaru zkontrolovat vytipované auto, tak se jim nezdálo a raději z toho couvli. A z fleku dokázali vymyslet jinou variantu poblíž a já si včera odvezla krásného VwTourana, který vypadá naprosto jako nový a jezdí ještě líp 😉 Moc díky! Určitě pana Blahouše doporučuju i ostatním, kdo chtějí mít jako já větší jistotu, že dostanou dobré auto.
David Rada
David Rada
12:32 21 Jun 22
recommends
Při koupi ojetého vozu s vyšší cenovkou než 50 tisíc jsem se rozhodl obrátit na někoho, kdo tomu rozumí. A to se také stalo. Řekl jsem si jaké auto chci (v mém případě Passat B7) a pan Blahouš mi našel všechny možnosti, někdy to nebyla žádná, tak jsme týden počkali a najednou byli dva kousky, na které by byl schopný jet se podívat (takto to zní divně, ale všechny vozy si rovnou přes VIN kontroluje, stejně se serviskou apod.) Dal mi informaci o tom že jsou na místě a co je všechno špatně a dobře. Auto jsem si tedy nechal dovést a všechno dopadlo v pořádku. Auto jsme přebrali čisté umyté a s převozní značkou a předpřipravenou STK, na mě bylo si jen dojít pro RZ, jak bylo předem dohodnuté. Takže pokud chcete auto z dovozu, určitě se nebojte s panem Blahoušem. Je vidět že tuto práci dělá poctivě.
PS: tuto recenzi jsem si rok nechával, abych mohl zhodnotit, že po roce to auto je ve stejném stavu jako když jsem si ho přebíral. Tedy kvalitně zkontrolováno a prověřeno.
Aleš Ptáčník
Aleš Ptáčník
10:16 08 Jun 22
recommends
Pokud řešíte nákup ojetého nebo zánovního vozu na míru, neváhejte se obrátit na poctiva-auta.cz. Pan Blahouš uměl se vším poradit, doporučit, vyřešit a je velmi ochotný. Spolupráce probíhala hladce a nekončí ani předáním auta. Cokoliv potřebujete řešit i po té, můžete se obrátit na pana majitele, který Vám ochotně pomůže dál. Rozhodně doporučuji, mám velmi dobrou osobní zkušenost. Další auto budu řešit stejnou cestou. 🙂
Lucie Štorchová
Lucie Štorchová
05:15 06 May 22
recommends
Sháníte auto? Nekoukejte po bazarech nebo u soukromníků a obraťte se rovnou na poctiva-auta.cz! Pan majitel Vám vyjde vstříct, ať už se budete dlouho rozhodovat a vybírat, jestli auto bílé nebo černé 🙂 Ušetříte spoustu času, peněz a nervů! Kéž bychom si od poctiva-auta.cz vzali auto už dříve! Přátelské jednání a ochota je u sympatického pana B. samozřejmostí! Moc děkujeme a příště se na Vás znovu obrátíme!
Kristýna Turková
Kristýna Turková
11:36 03 Apr 22
recommends
Poctivá-auta.cz vřele doporučuji.
Vše proběhlo v naprostém pořádku a dle domluvy.
S panem Blahoušem byla skvělá komunikace a dodání vybraného auta bylo bleskové.
Děkuji.
Jiří Řezníček
Jiří Řezníček
12:13 02 Mar 22
recommends
Doporučuji Poctivá – auta.cz
S panem Blahoušem je výborná komunikace.Opravdu nápomocen při výběru auta vše vysvětlí poradí.
Dávám palec 👍 nahoru.
Děkuji.
Vaclav Miklas
Vaclav Miklas
15:01 06 Feb 22
recommends
Neskutečně se stalo skutecnym díky panu Adamovi.Velmi ochotný kluk,komunikace na vysoké úrovni,včasné a pravdivé informace o vozu,.Je to profík.dekuji
Zdeněk Houdek
Zdeněk Houdek
18:58 30 Jan 22
recommends
Já si normálně kvůli Adamovi obnovil po deseti letech FB účet, abych mu mohl vyjádřit díky a posunout hodnocení o další stupínek! Ten pán umí nejenom koncerny! Díky za super rychlou (před)Vánoční akci s italským švihákem 🇮🇹 . Já si snad budu muset dojet do Turína nechat ušít nový oblek! Prostě tepláky a tohle auto už nejdou dohromady a na tak nízký stav odometru si budu muset ještě chvíli zvykat 😅
Jirka Tiny Sajler
Jirka Tiny Sajler
17:34 22 Dec 21
recommends
Vše dle domluvy.Super přístup.To se už nevidí.Chce to trpělivost ale každý se dočká.Nebojte se a jděte do toho.
Libor Földvári
Libor Földvári
21:22 30 Nov 21
recommends
Zdravím a taky hlásím že mohu pana Blahouše všem doporučit,i když jsem měl pochyby abych nenaletěl,nakonec (japonec) ,dočkal jsem se po letech hledání po bazarech,bazoši a jiných pochybných místech.Konečně mám auto,které věřím že stálo za to delší čekání 😉
Silvie Jinochová
Silvie Jinochová
07:32 11 Nov 21
recommends
Pan Adam Blahouš je opravdový profík😉 perfektní jednání, vstřícnost a komunikace na jedničku. Doporučujeme všem!!! Ještě jednou mooc a moooc děkujeme za naše 🚙🚙🚙👨‍👩‍👧‍👦
Tomáš Jinoch
Tomáš Jinoch
23:27 10 Nov 21
recommends
mohu jen a jen doporučit 👍 naprosto úžasná komunikace a profesionální přístup jen tak dál a všem doporučuji . děkuji
Rundolfo Socha
Rundolfo Socha
15:16 26 Oct 21
recommends
Doporučuji poctivá-auta.cz👍👍👍 skvělá služba ušetří hodně času. Parádní přístup, komunikace, jednání prostě nic není problém a vše ma řešení Jsem velice spokojený. Děkuji
recommends
Tohoto Adama seslalo lidem jako jsem já, samo nebe.
Adame děkuji za všechno co děláš a s jakou láskou to děláš. Hodně štěstí ve všem co Tě ještě čeká.
Profesionál, který se jen tak nevidí. Děkuji.🌸

https://www.vladislavaschafferhans.cz/l/od-adama/
Eliška Šťastná
Eliška Šťastná
15:04 31 Aug 21
recommends
Absolutně nejlepší služby širokodaleko,když chcete nové autíčko😊 Maximálně doporučuji a děkuji 🙏😊
Martin Kárný
Martin Kárný
17:19 20 Jun 21
recommends
Pana Blahouše – poctiva-auta.cz, můžeme doporučit. Pokud hledáte důkladně prověřené auto z Německa a máte prostor si na to správné počkat, téměř jistě budete spokojeni. Pozitivní přístup, nadšení pro věc a důslednost, to se nedá zvládnout nabídnout okamžitě každému. My si počkali, a s dovozem Passata B7 jsme byli velmi spokojeni, děkujeme a jen tak dál, děláte to dobře.
Jarda Beneda
Jarda Beneda
20:08 20 Apr 21
recommends
Můžeme jen doporučit a určitě budem doporučovat dál. Perfektní přístup, ochota, komunikace. Do čtrnácti dnů jsme si přebrali požadovaný vůz s kompletní historií. Pan Blahouš odvádí svou práci na sto procent a je vidět, že si zakládá na spokojenosti svých zákazníků, tak by to mělo být. Ještě jednou moc děkujeme.
Markéta Haisová
Markéta Haisová
17:47 05 Mar 21
recommends
Pan Blahouš je profesionál na svém místě. Komunikoval s námi přes půl roku, než jsme si vybrali auto, které by splňovalo naše požadavky. Byl velice ochotný, dokázal pohotově reagovat na naše dotazy a samotné předání proběhlo v naprostém pořádku a ve velmi příjemné až přátelské atmosféře. Auto bylo připravené se všemi papíry přesně tak, jak bylo domluveno.
Byť jsme z Ostravy, cesta do Klatov se nám vyplatila. Dokonce se nám sám nabídnul a vyzvednul nás přímo na náměstí, abychom tam nebloudili. Doporučujeme všemi deseti!
Zdravíme do Klatov, Markéta a Lukáš z Ostravy
Pavla Hruba
Pavla Hruba
19:21 24 Feb 21
recommends
Dobrý den,
pan Adam je profesionál s lidským a osobním přístupem. Trpělivě si vyslechl zadání na výběr vozu a musím říct, že dokonce předčil mé očekávání. Před samotným dovozem jsem byl několikrát informován o detailech vozu – zároveň jsem obdržel veškerou dokumentaci včetně podrobné servisní historie. Poté pan Adam ještě volal z Německa a detailním popisem vozu a podání všech informací. Předání vozu, zařízení STK a přihlášení v rekordním čase jako by bylo samozřejmostí. Nyní si už můžu užívat svou krásnou Audi A4. Za celou rodinu děkujeme.
P.S.: pan Adam přesně splnil co slíbil a to vše navíc s trpělivým a milým přístupem.
Michal Hrubý
recommends
Posílám Adamovi poděkování za celou rodinu (nové auto bude sloužit hlavně jí) a přidávám podrobnější pochvalu od manžela (nemá FB účet):
„Před dovozem jsem od Adama dostal výpisy servisní historie i výbavy vozu. Bylo postaráno o převod EUR a veškerou komunikaci s prodejcem (vč. vyjednání zimních kol, která původně k vozu nebyla). Po kontrole a zkušební jízdě jsem dostal z místa všechny informace pro konečné rozhodnutí. Po dovozu byly vyřízeny všechny formality (vč. registračních značek a třetí značky pro nosič kol). Pořídil jsem u Adama za výhodnou cenu sadu pneumatik. Předání proběhlo u nás doma, navíc se mnou Adam absolvoval okružní jízdu přes dva okresy. Výborný stav vozidla následně potvrdil autorizovaný servis při vstupní prohlídce. Po celou dobu byl se mnou Adam v neustálém kontaktu (e-mail, SMS, WhatsApp). Vždy jsem věděl, co kdy bude (a opravdu bylo). Čili všechno proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Podle mého názoru se vyplatí zaplatit dovoz na klíč, než cokoliv riskovat. Jestli to vidíte stejně, obraťte se na Adama – s mým nejlepším doporučením.👍 Honza“
Jejda Jejda Jejda
Jejda Jejda Jejda
23:55 08 Dec 20
recommends
Super jednání, ochota, trpělivost a lidský přístup. Moc děkuji
Lukas Jicha
Lukas Jicha
22:14 02 Dec 20
recommends
Výborná služba. Pan Blahouš má skvělý, v Čechách poměrně raritní přístup k práci. Službu mohu jedině doporučit bez výhrad. Jen tak dál, přeji ať se panu Blahoušovi v podnikání daří.
Patrik Rund
Patrik Rund
17:53 10 Oct 20
recommends
Zdravíčko,
pana B. mohu vřele doporučit. Rychlost, preciznost, domluva. Vše na nejvyšší úrovni.
Vlastně celý proces trval zhruba 2-3 týdny. Dnes máme krásné a spolehlivé auto.
Kdo zvolí pana B. určitě neudělá špatně.
Děkuji.
js_loader

Toto je název boxu
Obsah boxu
Hover me to open tooltip